Algemene Ledenvergadering Senioren Leidsche Rijn

Het bestuur van Senioren Leidsche Rijn nodigt u uit tot het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering op maandag 13 april om 14.00 uur in De Schalm in De Meern. Inloop vanaf 13.30 uur.

Tijdens deze vergadering heeft u de gelegenheid om uw oordeel te geven over de jaarverslagen van 2025. Verder zullen de nieuwe statuten in stemming worden gebracht. De wet schrijft voor dat onze vereniging voor 1 juli a.s. nieuwe statuten moet hebben.

De vergaderstukken vindt u in de volgende INFO.

Namens het bestuur,

Tineke Willemsen, secretaris
Voor elkaar, met elkaar!

Agenda ALV maandag 13 april 2026

1. Opening
2. Zingevingsmoment
3. Vaststellen agenda en mededelingen
4. Ingekomen stukken
5. Verslag ALV 21 november 2025
6. Jaarverslag van de secretaris over 2025
7. Jaarverslag Reis- & Activiteitencommissie over 2025
8. Jaarverslag Seniorenadviseur over 2025
9. Verslag van de penningmeester over 2025
10. Verslag van de financiële controlecommissie
11. Verkiezing bestuursleden: Hans Stahl en Piet Schouwerwou zijn statutair aftredend. Beiden zijn herkiesbaar.
12. Verkiezing financiële commissie. Statutair aftredend is Hanny van der Pouw. Er dient een nieuw lid en een reserve-lid te worden gekozen.
13. Wijziging statuten: Op grond van wetgeving zijn nieuwe statuten opgesteld. Deze zullen op diverse plaatsen ter inzage liggen. Voor wijziging van de statuten is een meerderheid van twee-derde van de stemmen vereist.
14. Verkiezing continuïteitscommissie: De wet vereist de instelling van een continuïteitscommissie voor het geval het bestuur in zijn geheel aftreedt. Er dienen twee leden en een reserve-lid te worden gekozen. Leden die plaats willen nemen in deze continuïteitscommissie kunnen zich schriftelijk aanmelden bij de secretaris, uiterlijk een week voor de vergadering.
15. Wat verder ter tafel komt / Rondvraag
16. Sluiting.

Toelichting op de agenda:

Punt 4 Ingekomen stukken voor deze vergadering moeten uiterlijk 5 april 2026 door de secretaris zijn ontvangen.
Punt 13 De statuten kunnen ook voor de vergadering vanaf 13.30 uur nog worden ingezien.

Mededeling van het bestuur aangaande het inzien van de statuten:
Op het moment dat deze door de notaris goedgekeurd zijn zal er in de volgende INFO bekend gemaakt worden op welke plaatsen ze in te zien zullen zijn.